امضا تفاهم نامه همکاری بین اتحادیه کفشهای ماشینی و لاستیکی تهران و شرکت برنو پارس تفاهم نامه همکاری بین اتحادیه کفشهای ماشینی و لاستیکی تهران و شرکت برنو پارس در مورخ 1 اسفندماه امضا شد. بر اساس این تفاهم نامه مقرر گردید تا در سال ۹۸ مواد اولیه وارد شده توسط این شرکت با معرفی نامه اتحادیه و با قیمت مصوب به تولید کنندگان زحمتکش تخصیص یابد. امید است با امضای این تفاهم نامه بتوانیم در راستای حم...

شرکت برنوپارس در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، سری سوم از بسته های حمایتی را برای کمک به تسکین آلام آسیب دیدگان زلزله غرب کشور و تامین بخشی از نیازهای زمستانی سرپل ذهاب ارسال نمود.

شرکت برنوپارس در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، سری دوم از بسته های حمایتی را برای کمک به تسکین آلام آسیب دیدگان زلزله غرب کشور و تامین بخشی از نیازهای زمستانی سرپل ذهاب ارسال نمود.

شرکت برنوپارس در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، بسته های حمایتی ازجمله البسه شال گردن را برای کمک به تسکین آلام آسیب دیدگان زلزله غرب کشور و تامین بخشی از نیازهای زمستانی دانش آموزان سرپل ذهاب ارسال نمود.

چهل و پنجمین نمایشگاه بین المللی بازرگانی عراق -  19 الی 28 آبان 1397 این نمایشگاه تحت حمایت وزارت تجارت عراق و شرکت سهامی نمایشگاه­ها و خدمات تجاری عراق با هدف ساخت و بازسازی کشور عراق پس از آزادسازی در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی عراق_بغداد در حوزه های ذیل برگزار گردید. صنایع ساختمانی صنایع غذایی صنایع پزشکی صنایع خودرو و لوازم یدکی نفت و پتروشیمی دارویی پوشاک و م...