محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به تولید پلی‌یورتان با خواص مکانیکی جدید برای کاربرد‌ صنعتی و پزشکی شدند. به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایمان صاحبی جویباری مجری این طرح تحقیقاتی گفت: پلی یورتان‌ها از جمله پلیمر‌های مهندسی هستند که در چند دهه گذشته، به علت خواص بالقوه شاخص در الاستومرها، فوم‌ها، چسب و موارد بیولوژیک به شدت به آن‌ها توجه شده‌است که با توج...

امضا تفاهم نامه همکاری بین اتحادیه کفشهای ماشینی و لاستیکی تهران و شرکت برنو پارس تفاهم نامه همکاری بین اتحادیه کفشهای ماشینی و لاستیکی تهران و شرکت برنو پارس در مورخ 1 اسفندماه امضا شد. بر اساس این تفاهم نامه مقرر گردید تا در سال ۹۸ مواد اولیه وارد شده توسط این شرکت با معرفی نامه اتحادیه و با قیمت مصوب به تولید کنندگان زحمتکش تخصیص یابد. امید است با امضای این تفاهم نامه بتوانیم در راستای حم...

شرکت برنوپارس در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، سری سوم از بسته های حمایتی را برای کمک به تسکین آلام آسیب دیدگان زلزله غرب کشور و تامین بخشی از نیازهای زمستانی سرپل ذهاب ارسال نمود.

شرکت برنوپارس در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، سری دوم از بسته های حمایتی را برای کمک به تسکین آلام آسیب دیدگان زلزله غرب کشور و تامین بخشی از نیازهای زمستانی سرپل ذهاب ارسال نمود.

شرکت برنوپارس در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، بسته های حمایتی ازجمله البسه شال گردن را برای کمک به تسکین آلام آسیب دیدگان زلزله غرب کشور و تامین بخشی از نیازهای زمستانی دانش آموزان سرپل ذهاب ارسال نمود.